Učebnica je vydaná formou e-knihy vo formátoch: pdf, epub a mobi.
Všetky formáty sú chránené sociálnym DRM, podľa zadaného mena v objednávke. To znamená, že e-kniha nie je šifrovaná, môžete ju teda kopírovať ako akýkoľvek iný súbor. Obsahuje však viditeľné aj skryté informácie o tom, pre čie osobné použitie je určená.
Cenník: 6,90 eur / 1 ks - učebnica Programujeme v Pythone
             8,90 eur / 1 ks  - učebnica Programujeme v Pythone 2
             6,90 eur / 1 ks  - Testy k učebnici Programujeme v Pythone
             9,90 eur / 1 ks  - Príručka pre učiteľa k učebnici Programujeme v Pythone
             12,90 eur / 1 ks  - Príručka pre učiteľa k učebnici Programujeme v Pythone 2
             8,90 eur / 1 ks  - Creating with Python (Using Graphics)
             7,90 eur / 1 ks  - Maturujeme v Pythone (zbierka riešených úloh)

Kúpou e-kníh cez túto stránku podporíte priamo autora!
Elektronické knihy si môžete objednať priamo u nás prostredníctvom tejto objednávky (prečítajte si podmienky licenčnej zmluvy k učebnici a príručke pre učiteľa
 prečítajte si podmienky licenčnej zmluvy k testom k učebnici):

Špeciálne ponuky

1. Pri objednávke nad 20 ks 1. dielu získate zvýhodnenú cenu 6,00 eur za 1 ks. Ak objednávku nad 20 ks vykoná učiteľ, obdrží e-knihu Testy k učebnici Programujeme v Pythone (sada praktických testov odskúšana autorom v rozsahu 117 strán, obsahuje 44 testov, niektoré sú aj s riešením a hodnotením) a e-knihu Príručka pre učiteľa k učebnici Programujeme v Pythone (je v príprave). (Pri 20 učebniciach ušetríte 34,80 eur).

2. Pri objednávke nad 10 ks 1. dielu získate zvýhodnenú cenu 6,00 eur za 1 ks a môžete si vybrať, či chcete zdarma licenciu na e-knihu Príručka pre učiteľa k učebnici Programujeme v Pythone alebo e-knihu Testy k učebnici Programujeme v Pythone. Testy k učebnici posielame len učiteľom, alebo školám.

3. Učiteľom ponúkame:
a) Balíček I.: 1 ks - Programujeme v Pythone (1. diel), 1 ks - Príručka pre učiteľa k učebnici Programujeme v Pythone (1. diel) a 1 ks Testy k učebnici Programujeme v Pythone (1. diel)- spolu za cenu 19,90 eur.
b) Balíčke II.: 1 ks - Programujeme v Pythone (2. diel) a 1ks - Príručka pre učitela k učebnici Programujeme v Pythone (2. diel) - 17,80 eur.
c) zakúpili ste si 2. diel učebnice ešte pred vydaním Príručky pre učiteľa 2, uvedením Vášho licenčného čísla (učebnice) v objednávke získate Príručku pre učiteľa 2 za doplatok k balíčku II. (8,90 eur)

4. Pri objednávke 2. dielu učebnice nad 10 ks získate zvýhodnenú cenu 8,00 eur za 1 kus.

5. Pri objednávke Maturujeme v Pythone nad 10 ks získate zvýhodnenú cenu 7,00 eur za 1 kus.

Učebnicu si môžete zakúpiť aj u týchto predajcov (ibooks v priebehu tohto týždňa):